Творчість у пошуку роботи

Днями відбулось перше в 2019-му році засідання Клубу пошуку роботи для жінок «СТАРТ» на базі Черкаської районної філії ЧОЦЗ. Фахівцем філії було розроблене заняття з використанням арт-терапевтичної техніки колажування. Ця методика сприяє розвиткові прогностичного мислення, кращого розуміння своїх потреб та намірів, в тому числі і щодо майбутньої професійної реалізації та визначення конкретних кроків до втілення їх в життя.

Заступник директора філії В.Огіренко зазначила: «Клубна форма профорієнтаційної роботи на сьогодні активно впроваджується в роботу служби зайнятості. Метою такої діяльності є цілеспрямована адресна допомога різним категоріям клієнтів у вирішенні питання професійного самовизначення та працевлаштування».

Учасниці виготовляли власні колажі, використовуючи матеріали з журналів та газет для відображення структури своєї особистості, свідомих та несвідомих цілей, сфер життя та настроїв. Заняття пройшло в невимушеній, творчій атмосфері, завдяки чому жінки змогли краще пізнати себе, подолати психологічні бар’єри у спілкуванні та визначити свої плани на майбутнє, в тому числі і щодо пошуку роботи. Адже ефективне працевлаштування та побудова кар’єри залежить від психоемоційного стану особистості.

Черкаської районної філії
Черкаського ОЦЗ

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер