Творчість у пошуку роботи

Днями відбулось перше в 2019-му році засідання Клубу пошуку роботи для жінок «СТАРТ» на базі Черкаської районної філії ЧОЦЗ. Фахівцем філії було розроблене заняття з використанням арт-терапевтичної техніки колажування. Ця методика сприяє розвиткові прогностичного мислення, кращого розуміння своїх потреб та намірів, в тому числі і щодо майбутньої професійної реалізації та визначення конкретних кроків до втілення їх в життя.

Заступник директора філії В.Огіренко зазначила: «Клубна форма профорієнтаційної роботи на сьогодні активно впроваджується в роботу служби зайнятості. Метою такої діяльності є цілеспрямована адресна допомога різним категоріям клієнтів у вирішенні питання професійного самовизначення та працевлаштування».

Учасниці виготовляли власні колажі, використовуючи матеріали з журналів та газет для відображення структури своєї особистості, свідомих та несвідомих цілей, сфер життя та настроїв. Заняття пройшло в невимушеній, творчій атмосфері, завдяки чому жінки змогли краще пізнати себе, подолати психологічні бар’єри у спілкуванні та визначити свої плани на майбутнє, в тому числі і щодо пошуку роботи. Адже ефективне працевлаштування та побудова кар’єри залежить від психоемоційного стану особистості.

Черкаської районної філії
Черкаського ОЦЗ