Творчість у пошуку роботи

Днями відбулось перше в 2019-му році засідання Клубу пошуку роботи для жінок «СТАРТ» на базі Черкаської районної філії ЧОЦЗ. Фахівцем філії було розроблене заняття з використанням арт-терапевтичної техніки колажування. Ця методика сприяє розвиткові прогностичного мислення, кращого розуміння своїх потреб та намірів, в тому числі і щодо майбутньої професійної реалізації та визначення конкретних кроків до втілення їх в життя.

Заступник директора філії В.Огіренко зазначила: «Клубна форма профорієнтаційної роботи на сьогодні активно впроваджується в роботу служби зайнятості. Метою такої діяльності є цілеспрямована адресна допомога різним категоріям клієнтів у вирішенні питання професійного самовизначення та працевлаштування».

Учасниці виготовляли власні колажі, використовуючи матеріали з журналів та газет для відображення структури своєї особистості, свідомих та несвідомих цілей, сфер життя та настроїв. Заняття пройшло в невимушеній, творчій атмосфері, завдяки чому жінки змогли краще пізнати себе, подолати психологічні бар’єри у спілкуванні та визначити свої плани на майбутнє, в тому числі і щодо пошуку роботи. Адже ефективне працевлаштування та побудова кар’єри залежить від психоемоційного стану особистості.

IMG_0001.JPG

IMG_0002.JPG

 

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського ОЦЗ

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031