Обережно! Від імені посадових осіб ДФС до платників звертаються шахраї

Головне управління ДФС у Черкаській області попереджає про активізацію від грудня минулого року осіб, які звертаються з незаконними вимогами до платників від імені посадових осіб фіскальної служби області

Закликаємо бути обачними, не піддаватись на провокації і рішуче відмовлятись від співробітництва з такими особами. Вони не мають жодного відношення до служби.

Просимо поширити вказану інформацію та попереджати колег, знайомих, друзів про вимагателів і доводити позицію фіскальної служби з даного приводу.

Тематична гаряча лінія головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

Також ДФС попереджає  http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/362584.html про випадки шахрайства щодо митного оформлення транспортних засобів особистого користування.

Так, шахраї, представляючись представниками митниць та митними брокерами, під’їжджають мікроавтобусом до місця митного оформлення. За оформлення транспортного засобу вони вимагають з власників авто гроші, а після їх отримання видають фіктивні документи – митну декларацію у паперовому примірнику та посвідчення про реєстрацію транспортного засобу. Така митна декларація містить суттєві помилки.

Наголошуємо, що ознаками підробки митної декларації є декларація, яка заповнена в паперовому вигляді, при цьому використовуються особисті номерні забезпечення митниць, які вже не існують (наприклад, Київська регіональна митниця).

Просимо громадян бути уважними під час здійснення митного оформлення своїх транспортних засобів, не звертатися до митних посередників, які не розташовані на території місць, де здійснюється митне оформлення, а особливо не користуватися послугами тих «брокерів», які здійснюють свою «діяльність» з транспортних засобів.

Липень 2019
« Чер