Привітання з Днем Святого Миколая

Усі знають, що День святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати бажання, але воно обов’язково повинно бути добрим та благочестивим, то святий його обов’язково виконає. Можливо й не одразу, та усім нам залишається тільки вірити і чекати, а тим часом вітати своїх друзів, вихователів та усіх близьких серцю людей з цим чудовим святом.

Скільки б не чекало попереду новорічних свят, саме день Святого Миколая кладе їм початок. Адже зазвичай у цей час випадають перші сніги, а вулиці та будинки наповнюються святковою передноворічною атмосферою. Тож нехай усі ми завжди будемо добрі і чуйні, як цей святий! Творімо дива для інших – і диво обов’язково увійде у наш дім.

Сповна відчувайте радість та насолоду зимових свят, що відкриває святий Миколай!

Разом із близькими і друзями нехай кожен день стає справжнім святом!

Нехай оминають вас усі негаразди, нехай казка частіше зазирає у віконце. Нехай поруч завжди буде вірне дружнє плече, а на душі панує мир, любов і злагода.

Із повагою

голова Черкаської районної