Легалізація зайнятості – крок назустріч працівникам

IMG_0001.JPGДнями у приміщенні Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості був проведений семінар з роботодавцями району з питань дотримання законодавства про зайнятість та працю, детінізацію відносин у цій сфері на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам, у тому числі для осіб з інвалідністю».

Всього у семінарі взяли участь 13 роботодавців. Також була запрошена головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Тетяна Томіленко, яка розповіла про особливості оформлення трудових відносин, зокрема про укладання строкових договорів, трудових угод та договорів ЦПХ, та про наслідки використання найманої праці без належного оформлення.

IMG_0002.JPGЗаступник директора філії Вікторія Огіренко під час виступу зазначила: «Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників соціального захисту, можливості отримання гарантованої заробітної плати, права на відпустки, виплат на випадок непрацездатності чи втрати роботи. Використання нелегальної робочої сили є порушенням законодавства про працю і передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Крім того, роботодавець також ризикує постраждати від недобросовісного нелегального працівника». Також під час заходу були презентовані інноваційні послуги служби зайнятості для роботодавців, а саме функціонування та переваги електронного кабінету.

В результаті заходу було обговорено пропозиції, та сформульовано рекомендації. Кожен з присутніх отримав необхідну для себе інформацію.

 

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського ОЦЗ

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930