Легалізація зайнятості – крок назустріч працівникам

IMG_0001.JPGДнями у приміщенні Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості був проведений семінар з роботодавцями району з питань дотримання законодавства про зайнятість та працю, детінізацію відносин у цій сфері на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам, у тому числі для осіб з інвалідністю».

Всього у семінарі взяли участь 13 роботодавців. Також була запрошена головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Тетяна Томіленко, яка розповіла про особливості оформлення трудових відносин, зокрема про укладання строкових договорів, трудових угод та договорів ЦПХ, та про наслідки використання найманої праці без належного оформлення.

IMG_0002.JPGЗаступник директора філії Вікторія Огіренко під час виступу зазначила: «Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників соціального захисту, можливості отримання гарантованої заробітної плати, права на відпустки, виплат на випадок непрацездатності чи втрати роботи. Використання нелегальної робочої сили є порушенням законодавства про працю і передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Крім того, роботодавець також ризикує постраждати від недобросовісного нелегального працівника». Також під час заходу були презентовані інноваційні послуги служби зайнятості для роботодавців, а саме функціонування та переваги електронного кабінету.

В результаті заходу було обговорено пропозиції, та сформульовано рекомендації. Кожен з присутніх отримав необхідну для себе інформацію.

 

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського ОЦЗ

No votes yet.
Please wait...

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031