Шановні виборці Леськівської, Русько-Полянської, Сагунівської та Червонослобідської об’єднаних територіальних громад!

23 грудня 2018 року відбудуться  перші вибори депутатів  об’єднаних територіальних громад та перші вибори сільських голів.

Згідно з чинним виборчим законодавством до 12 грудня 2018 року  дільнична виборча комісія за місцем Вашої реєстрації   повинна направити Вам іменне запрошення.

В ньому обов’язково зазначається  про включення Вас до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці, адреса комісії, час та місце проведення голосування.

Виборцям, які мають у списку виборців позначку НСП (нездатний самостійно пересуватись) повідомляється, що їм надано можливість проголосувати  за місцем перебування (вдома).

На виборчій дільниці вже з 10 грудня  Ви маєте можливість ознайомитись з попереднім списком виборців та уточнити свої персоніфіковані дані.

Ви, як виборець, можете звернутись  із заявою як до відповідної виборчої дільничної комісії, так і до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Черкаської райдержадміністрації для внесення змін  до списку, виключення чи  включення Вас із списку (за потребою). До заяви обов’язково додаються підтверджуючі документи: ксерокопія паспорта та інші документи, що пояснюють суть змін.

З такою заявою Ви можете звернутись не пізніше  ніж за 5 днів до виборів. Подані заяви без необхідних документів та пізніше 17 грудня 2018 року ні дільничною виборчою комісією, ні відділом ведення Державного реєстру виборців не розглядаються.

Щоб не залишитися осторонь від виборів та мати можливість реалізувати своє конституційне право, просимо Вас перевірити  Ваше прізвище та прізвище Ваших рідних  у списку виборців. Результат виборів залежить тільки від Вас!

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Черкаської  райдержадмінстрації: м.Черкаси, вул.Чорновола, 157, к.233 т.64-43-86

відділу ведення Державного реєстру виборців
апарату Черкаської райдержадміністрації