Привітання очільника району Анатолія Яріша із Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати місцевих рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Черкаського району! Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

В Україні історично чільне місце належить ідеології колективізму і соборності, в основі яких закладені ідеї самоврядування. Вони стали стрижнем для саморозвитку громад.
На сьогодні місцеве самоврядування переживає стрімкий розвиток та активний процес об’єднання територіальних громад, які демонструють здобутки завдяки фінансовій спроможності та підвищенню рівня залученості громадськості до розв’язання проблем місцевого значення.
З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто активно працює в Черкаському районі задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства!

Шановні колеги! Від нашої професійності і компетентності, єдності, наполегливості і відповідальності залежить добробут громад та їх жителів.
Бажаю кожному з вас доброго здоров’я, великого щастя, нових здобутків у праці, родинного затишку та здійснення усіх життєвих сподівань!

Успіху нам у наших спільних справах!

Із повагою

Голова Черкаської районної