Привітання очільника району Анатолія Яріша із Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати місцевих рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Черкаського району! Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

В Україні історично чільне місце належить ідеології колективізму і соборності, в основі яких закладені ідеї самоврядування. Вони стали стрижнем для саморозвитку громад.
На сьогодні місцеве самоврядування переживає стрімкий розвиток та активний процес об’єднання територіальних громад, які демонструють здобутки завдяки фінансовій спроможності та підвищенню рівня залученості громадськості до розв’язання проблем місцевого значення.
З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто активно працює в Черкаському районі задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства!

Шановні колеги! Від нашої професійності і компетентності, єдності, наполегливості і відповідальності залежить добробут громад та їх жителів.
Бажаю кожному з вас доброго здоров’я, великого щастя, нових здобутків у праці, родинного затишку та здійснення усіх життєвих сподівань!

Успіху нам у наших спільних справах!

Із повагою

Голова Черкаської районної
державної адміністрації

Анатолій Яріш

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031