Привітання голови Черкаської райдержадміністрації Анатолія Яріша із Днем Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

6 грудня наша країна відзначає професійне свято всіх українських військових, яке давно заслужило всенародну шану, – День Збройних Сил України!

Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може.

Тому цей обов’язок суспільством покладено на громадянина, патріота, воїна, захисника!

Народ висловлює високий вотум довіри нашим солдатам, офіцерам, усім військовим, які у лавах Збройних Сил України служать справі підвищення безпеки нашої держави, забезпечують надійну оборону української землі.

Частку у спільну оборонну справу країни вносять і патріоти-захисники з Черкаського району!

Щиро вітаю у день свята військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, усіх, хто ставав на захист країни за першої потреби, хто сьогодні стоїть на варті рідної землі, і тих, хто в майбутньому з честю виконуватиме військовий обов’язок!

Дорогі воїни! Дякуємо за забезпечення мирного життя нам – вашим співвітчизникам, землякам!

Повертайтеся без поразок і втрат у рідні краї та домівки, де на вас чекають!

Бажаю усім здоров’я, щастя, надійних побратимів та колег по службі, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, благополуччя вашим родинам!

Вічна пам’ять героям-захисникам, які віддали життя заради України!

Слава Україні!

Із повагою