Привітання очільника району Анатолія Яріша із Міжнародним днем волонтерів

Шановні волонтери Черкаського району!

Вітаю вас щиро із нагоди свята – Міжнародного дня волонтерів!

Волонтерство – це прогресивна течія благодійної допомоги, яка набула особливого маштабу в Україні, починаючи з 2014 року.

Волонтерська діяльність в нашому районі охоплює різні напрями: це й надання соціальних послуг та послуг з розв’язання проблем бідності, і допомога щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру, і проведення заходів з збереження культурної спадщини та пов’язаних з організацією масових спортивних, культурних та інших видовищних і громадських заходів.

Основним напрямком діяльності волонтерів на сьогодні є допомога українській армії та пораненим бійцям під час проведення АТО – ООС та внутрішньо переміщеним особам.

Любов до людей, доброта і милосердя, відповідальність та безкорислива допомога по вирішенню проблем інших громадян, які цього потребують, наполегливість і порядність – такі характерні риси притаманні нашим волонтерам!

Висловлюю щиру вдячність усім волонтерам-фахівцям, членам районних громадських та волонтерських організацій, представникам самоврядування та бізнесу, пенсіонерам (ветеранам) та молоді, усім небайдужим до чужого болю, спроможним відчувати потреби інших людей та допомагати, нічого не чекаючи натомість, окрім слів подяки.

Бажаю усім вам, шановні волонтери, спонсори, благодійники, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана вами мрія – здійснювалася, а з нескінченного запасу бажань, кожне з них – було заповітним!

Доброго здоров’я, благословення на добрі справи, миру та благополуччя вам!

 

Із повагою

Голова Черкаської районної
державної адміністрації

Анатолій Яріш

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031