У Черкаській облдержадміністрації обговорили ситуацію в області в умовах запровадженого у країні воєнного стану

Загальний стан суспільно-політичної ситуації в області стабільний, усі структури працюють в штатному режимі, жителі ж Черкащини можуть бути спокійними. Про це сказав голова обласної адміністрації Олександр Вельбівець під час наради, що відбулась в ОДА з керівниками силових структур, а також районів, міст і громад. Тут обговорили плани територіальної оборони області та ситуацію в цілому в межах запровадженого в кількох областях держави воєнного стану. Нагадаємо, з 28 листопада в 10 областях України ввели режим воєнного стану терміном на 30 днів – у зв’язку з агресією Російської Федерації проти України на Азовському морі.

– Я наголошу, нинішня ситуація в державі жодним чином не передбачає певних конституційних обмежень прав громадян чи додаткових рішень влади або ж змін у фінансовій системі, – наголосив Олександр Іванович. – При цьому черкащани мають бути впевненими в тому, що, як би не розгорталися події в майбутньому, область тримає на контролі ситуацію, а відповідальні структури готові до необхідних дій в разі потреби. Тож, спільно із представниками силових структур ми підняли плани територіальної оборони нашої області, переглянули та відточкували першочергові завдання, в разі оголошення воєнного стану в цілому по Україні та відповідних подальших доручень Президента України. Ми розуміємо, що маємо бути готовими до будь-якої ситуації, що це – необхідність, зважаючи на останні події в районі Керченської протоки. Водночас жителі Черкащини мають зберігати спокій та не піддаватися на провокаційні спроби інформаційного російського впливу, зокрема й фейкових повідомлень, що спрямовані на розповсюдження панічних настроїв серед українців.

Черкаської ОДА

No votes yet.
Please wait...

До Нового року залишилось:

13днів 03год. 04хв. 00сек.

Грудень 2018
« Лис