“Безпека життя та здоров’я наших громадян – понад усе!” – наголосив Анатолій Яріш під час практичного відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації

8 листопада 2018 року, згідно з Планом проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області, на території Черкаського району було проведено тренування щодо оповіщення, евакуації населення та забезпечення публічного порядку в місті Черкаси, Черкаському та Канівському районах, що попадають в зону катастрофічного затоплення в разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС.

Відповідно до ввідної, зміна оперативної обстановки зумовлена можливим руйнуванням греблі Канівської ГЕС та проривом гідроспоруди Канівського водосховища з утворенням зони катастрофічного затоплення. Через велику площу затоплення, виникла необхідність проведення термінової евакуації населення із небезпечної зони.

На першому етапі тренування відбулося теоретичне навчання членів комісії з питань інформування населення про надзвичайну ситуацію на гідроспоруді Канівської ГЕС з визначенням меж її поширення та способів захисту від її наслідків, а також порядок організації роботи органів з евакуації. Зокрема, голова Черкаської районної державної адміністрації доповів про готовність усіх служб району до дій, зумовлених ввідною.

Після теоретичної частини члени комісії прибули до с. Свидівок, де відбувалася навчальна евакуація населення, а відтак – до с. Геронимівка, де евакуйовані свидівчани були прийняті та комфортно розміщені.

Загалом готовність відповідних служб та органів Черкаського району до дій за призначенням отримала високу оцінку, тож очільник району Анатолій Яріш подякував усім учасникам тренування за продемонстровані вміння й навички, організованість та відповідальність. “Адже безпека життя та здоров’я наших громадян – понад усе”, – наголосив він.

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Рада регіонального розвитку – 2019

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930