Привітання голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша із нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також Дня української писемності та мови

Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється – ожива,
Як їх почує!.. Знать, од Бога
І голос той, і ті слова
Ідуть меж люди!

(Т. Г. Шевченко)

Сьогоднішнє свято об’єднує представників багатьох професій: композиторів і виконавців, акторів і танцюристів, художників та письменників, працівників закладів культури, державних службовців, яким підвідомча дана галузь. Усіх здібних, працьовитих, обдарованих, артистичних. Справжніх віртуозів, майстрів своєї справи. Людей, що йдуть за покликом серця тернистим шляхом творчості. Людей, для  кого талант – це не просто комплімент, а лейтмотив усього життя.
Адже недарма казав Людвіг ван Бетховен: «Для людини з талантом і любов’ю до праці не існує перешкод».

У буремному вирі сьогодення наскільки ж вагомою є місія працівників культури, майстрів народного мистецтва – адже їх діяльність забезпечує духовне буття людей, сприяє об’єднанню нації, формуванню національної пам’яті та ідентичності. Недарма ж саме сьогодні наша держава відзначає ще одну важливу дату – День української писемності та мови.

Тож усім, хто присвятив своє життя збереженню, популяризації і розвитку національної культури, зичу міцного здоров’я, творчої наснаги, тепла і затишку у родинах. Не втрачайте тонкої філігранності душі, почуття гумору, гарного настрою. Сяйте яскравими зірками на небосхилі нашого району, заявляйте про амбіції, прагніть до найвищих вершин – і досягайте їх.

А усій районній громаді, усім вірним синам та дочкам української землі щиросердечно бажаю: любіть рідну мову, плекайте та бережіть її красу, бо ж саме мова – душа народу.

Зі святом вас!

 

Із повагою

голова Черкаської районної
державної адміністрації
Анатолій Яріш

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Рада регіонального розвитку – 2019

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930