На Черкащині готуються до відкриття сезону полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин

DSC_0776У Черкасах відбулася нарада з користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів. Участь у засіданні взяли також директори державних лісогосподарських підприємств.

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка повідомив, що згідно зі спільним рішенням користувачів мисливських угідь, сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин на Черкащині відкриють 3 листопада 2018 року і триватиме він до 24 лютого 2019 року.

Він також наголосив на необхідності посилення роботи з охорони державного мисливського фонду від браконьєрів – як користувачами мисливських угідь, так і працівниками державної лісової охорони. На період сезону полювання єгерська служба держлісгоспів, працівники державної лісової охорони будуть здійснювати постійні патрулювання не лише у дні полювання, а й у решту днів, з метою зменшення кількості порушень полювання.

DSC_0761На нараді було акцентовано увагу на неухильному дотриманні всіх вимог техніки безпеки при проведенні полювання. Наголошено на проведенні роз’яснювальної роботи серед мисливців щодо правильного заповнення платіжних квитанцій при заміні документів на право полювання.

Участь у засіданні взяв Віктор Червоний – віце-президент громадської спілки “Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь”. Асоціація є громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи, яка наразі працює над об’єднанням зусиль і дій з метою відстоювання прав мисливців та користувачів мисливських угідь, забезпечення єдиного потужного впливу на створення нової та удосконалення чинної законодавчої бази з питань ведення мисливського господарства, формування об’єктивної громадської думки про мисливство загалом та впливу полювання на охорону й збереження популяцій як мисливських тварин, так і тваринного світу в цілому. Пропозицію Віктора Червоного щодо створення регіональної структури Асоціації на Черкащині та подальшої співпраці учасники наради схвалили одноголосно.

Черкаського обласного управління
лісового