У Черкаськый області підсумували результати перевірки сфери цивільного захисту

6Комісія ДСНС з контрольної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення області завершила роботу.

Результати інспектування обговорили в ході підсумкового засідання, яке відбулось під головуванням заступника голови обласної адміністрації Костянтина Омаргалієва.010

 

Упродовж 10-ти днів фахівці ДСНС працювали у Черкаському, Золотоніському, Уманському, Смілянському та Канівському районах області. Робота комісії була зосереджена на перевірці ліквідованих попередньо недоліків, виявлених під час раніше проведеної комплексної перевірки вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту, інформують в Управлінні ДСНС у Черкаській області.

Також під час перевірки ретельно проінспектували діяльність Управління ДСНС України у Черкаській області та його територіальних підрозділів.4003439

 

У межах контрольної перевірки місцеві ланки територіальної підсистеми єдиної державної підсистеми цивільного захисту відпрацювали практичні завдання: розлив ртуті, реагування на інфекційне захворювання тварин, надзвичайну ситуацію пов’язану з інфекційним захворюванням людей, а також ліквідація умовної надзвичайної події, пов’язаної із порушенням електропостачання населеного пункту.

За підсумками роботи, комісія ДСНС відзначила належну підготовку усіх екстрених служб, їхню злагодженість та організацію роботи щодо ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій. Під час аналізу проведеної роботи також були надані рекомендації щодо вдосконалення та ефективності практичних дій служб.

Загальна оцінка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту у Черкаській області була оцінена як така, що «відповідає вимогам».

 

За інформацією
Черкаської ОДА

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031