Плюс 30: перелік он-лайн послуг Порталу адмінпослуг Черкащини збільшився

На 30 он-лайн послуг більше тепер можна замовити через Портал адміністративних послуг Черкащини. Загалом в електронному вигляді тут вже доступні 65 послуг, повідомив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

Портал адміністративних послуг Черкаської області запустили цьогоріч у серпні. Відтоді тут поступово поповнюється кількість послуг, які можна отримати он-лайн. Також міститься інформація про 335 адміністративних послуг.

портал.jpg

– Підвищення якості надання адміністративних послуг та наближення їх до людей – серед основних викликів сьогодення, – певен посадовець. – Електронна послуга економить для громадянина найцінніший його ресурс – час. Між тим, невід’ємною частиною надання он-лайн послуг є впровадження системи електронного документообігу. На сьогодні до системи електронного документообігу вже підключені облдержадміністрація, 12 РДА, 2 МВК та лише 1 ОТГ. Поки що 6 райдержадміністрацій не спрямували кошти для цього.

Водночас заступник очільника області додав, що в області триває робота з географічного наближення адміністративних послуг до людей. Зокрема, в ОТГ. Так, у вересні 11 ОТГ та міськвиконкомів області із 16 поданих, що найбільше в Україні, пройшли відбір у другому раунді конкурсної програми «U-LEAD з Європою» щодо створення центрів надання адміністративних послуг. Тут, після проходження необхідної перевірки та експертизи, будуть відкриті сучасні ЦНАПи. Надалі їх планують використовувати і як інформаційно-консультаційні пункти для малого та середнього бізнесу.

Черкаської ОДА

Рада регіонального розвитку – 2019