Знайомитися з професіями – це весело

Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості за сприяння керівництва Степанківської об’єднаної територіальної громади 17 жовтня 2018 року  проведено виїзну профорієнтаційну акцію «Брейн ринг» для 40-ка школярів Хацьківської та Степанківської шкіл. Заходи у форматі інтелектуального змагання на тему професій уже традиційно проводяться для учнівської молоді Черкаського району.

Захід розпочався виступом директора філії Олександра Гриценка, який розповів школярам про важливість цієї події: «Ми зібрались як мінімум для того, щоб поговорити про професії, адже кожен з вас рано чи пізно опиниться перед вибором майбутньої професії. І, чим більше корисної інформації потрапить у ваше поле зору, чим більшу кількість професій ви знатимете, тим легший буде цей вибір. Тому нашою головною метою є донести інформацію про професії в найбільш доступній для вас формі – ігровій».

Основним завданням акції було формування у випускників знань та уявлень, пов′язаних з вибором майбутньої професії, ознайомлення з переліком послуг, які надає служба зайнятості, світом професій, надання  порад щодо здійснення усвідомленого вибору фаху відповідно до якостей та вимог сучасних роботодавців.

У ході проведення заходу учні змагалися за звання знавців професій. Були сформовані дві команди з 8 чоловік, визначені їх назви та капітани. Учасники брали участь в різноманітних конкурсах, відгадували назви професій за їх характерними ознаками. В ігровій формі діти покращували свої знання про світ професій та отримали нову інформацію.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Зацікавлені очі дітей, враження від пізнання нового, азарт змагання, дух перемоги, щирі посмішки – все це доказ того, що виїзна акція «Брейн ринг» пройшла з користю».

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського обласного
центру зайнятості

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Рада регіонального розвитку – 2019

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930