У Черкаській райдержадміністрації проведено нараду за участю сільських голів та представників влади

За дорученням голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша 22 жовтня 2018 року його заступником Петром Коренюком, спільно із головою Черкаської районної ради Олексієм Собко було проведено нараду із сільськими головами, керівництвом медичних установ району, представниками виконавчої влади.

У ході зазначеної наради було розглянуто питання про завершення бюджетного року, використання коштів субвенцій (інформував присутніх начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко, також у обговоренні взяла участь начальник управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Олена Клочковська), про забезпечення населення пільговими ліками (інформував головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов), про стан роботи щодо призову громадян на строкову службу (інформував військовий комісар Ігор Малимон) та про підготовку до передачі майна районної комунальної власності об’єднаним територіальним громадам (інформували: начальник відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Людмила Григорчук, начальник відділу культури і туризму Черкаської районної державної адміністрації Олена Бардінова та головний лікар КНП “Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна; також у обговоренні взяла участь начальник фінансового управління Черкаської районної державної адміністрації Ганна Шокот).

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Рада регіонального розвитку – 2019

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930