“Процес формування об’єднаних громад триває”, – Юрій Ткаченко

_DSC0537.JPGПерспективний план формування територій громад доопрацьовують на Черкащині. Сьогодні в ОДА під головуванням обласного керманича Юрія Ткаченка відбулася нарада за участі керівництва обласної ради, фракцій і груп, а також районних обласних адміністрацій і рад, об’єднаних територіальних громад тощо.

Інформацію по кожному району обговорювали в центральній студії та заслуховували присутніх у регіональних студіях. Як підсумував голова ОДА, в більшості районів є узгоджені позиції об’єднання громад. Водночас лишаються питання в Канівському, Золотоніському та Городищенському районах. Юрій Ткаченко доручив місцевим владцям упродовж тижня їх урегулювати.

– Перспективний план не є остаточним варіантом об’єднання територій громад області, – вкотре наголосив очільник Черкащини. – Процес формування ОТГ триває безперервно й буде відображений у Перспективному плані в майбутньому, тобто у змінах до нього. Ми маємо усвідомлювати, що будь-яке наше рішення не зможе задовольнити всіх. Але нам потрібно знайти найприйнятніші варіанти натепер. Цього від нас очікують майже 180 тис. жителів області, які вже ухвалили рішення про об’єднання чи приєднання, які мають повне право отримати розвитковий ресурс від держави та на міжнародну технічну допомогу від партнерів України. Саме задля цього, передовсім, потрібні зміни до Перспективного плану.

Нагадаємо, на сьогодні на Черкащині вже створено 26 ОТГ. Вони отримали понад 100 млн грн від держави на розвиток своєї інфраструктури. Водночас у ще 27 громадах Черкащини відбудуться перші вибори вже 23 грудня.

Черкаської ОДА

Рада регіонального розвитку – 2019