Побачити професію на власні очі

Щоб допомогти випускникам у виборі майбутньої професії та зорієнтувати їх на актуальні на ринку праці професії та спеціальності, Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості постійно проводить профорієнтаційні групові та масові заходи для учнівської молоді. Днями за сприяння фахівців служби  зайнятості  30 учнів Чернявського НВК  побували на екскурсії на підприємствах міста.

Спершу учні відвідали сучасне підприємство ТОВ «Світ ласощів» – вітчизняного лідера в галузі виробництва вафельної продукції, рулетів, бісквітів, кексів тощо. На підприємстві розповіли дітям про його історію, яка починається з 2000 року. Виробничі потужності підприємства на сьогоднішній день дозволяють виробляти понад 150 тонн кондитерських виробів на добу, асортимент продукції представлений 150 найменуваннями солодощів, 70% з яких – це оригінальні кондитерські вироби, розроблені власними фахівцями. Компанія інтенсивно розвивається, постійно інвестуючи кошти в модернізацію виробничих потужностей, поліпшення якості та розширення асортиментного ряду та запрошує на роботу працівників понад 12 спеціальностей та професій. До речі, у смакових якостях виробів підприємства діти змогли переконатися особисто.

Учні відвідали також спільне українсько-німецьке поліграфічне підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ “ІМПРЕС”, яке створене в 1995 році та спеціалізується на виробництві самоклеючих етикеток. Компанія з чисельністю працюючих 100 осіб забезпечує високотехнологічними етикетками широке коло виробників харчової, винно-горілчаної, парфумерно-косметичної, фармацевтичної продукції, побутової хімії та агрохімії, в тому числі поставляє продукцію за кордон. З особливостями виробничого процесу дітей ознайомив заступник директора підприємства Тимошенко Олег Миколайович (фото 2).

Слід зазначити, що під час екскурсії для дітей були створені умови, завдяки яким вони могли  спостерігати за особливостями виробничого процесу та професіями, які задіяні у виробництві, роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, отримувати відповіді на свої запитання, що справило на них сильне враження.

Проведення профорієнтаційних екскурсій на підприємствах допомагає учням у формуванні уявлення про майбутню професію та є дієвим чинником у пропагуванні робітничої праці – цікавої, творчої та високооплачуваної.

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського обласного центру зайнятості

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930