На Черкащині розпочато перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

IMG_1243.JPG16 жовтня на Черкащині розпочала свою роботу комісія ДСНС. Це контрольна перевірка, яка повинна у порівнянні із минулорічним візитом  дати відповідь стосовно рівня реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення.

Представлення комісії відбулося зранку в обласній державній адміністрації. Заступник голови комісії, – начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Тарас Поліщук під час зустрічі з керівництвом облдержадміністрації та Управління ДСНС у Черкаській області представив членів комісії керівному складу цивільного захисту області та уточнив основні завдання та порядок здійснення перевірки на території регіону.

IMG_1276.JPGВиступаючи перед присутніми, Тарас Васильович, зазначив, «Основне завдання – перевірити стан усунення недоліків, виявлених у ході проведення  комплексної перевірки, яка відбувалася на території області у серпні минулого року».

Загалом, комісія працюватиме на території області з 16 по 25 жовтня.

IMG_1258.JPGВже сьогодні, члени комісії розпочали перевіряти професійну діяльність структурних підрозділів ОДА, Управління ДСНС України у Черкаській області та підпорядкованих підрозділів.

Робота комісії буде організована таким чином, щоб на підсумкових нарадах не лише розглядати результати щоденної роботи фахівців, а й вносити пропозиції щодо оперативного реагування та усунення виявлених недоліків.

Управління ДСНС України
у Черкаській області