Презентація професії юриста районним центром зайнятості

З метою професійної орієнтації молоді директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Гриценко спільно з  юристом Черкаської районної ради Іриною Гриценко провели презентацію професії «юрист» для учнів 8-го та 9-го класів Байбузівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Захід присвячувався Дню юриста та відбувся в рамках акції Державної служби зайнятості «Випускник-2019».

Професіонали своєї справи розповіли школярам про переваги та ризики при виборі такої професії, розкрили суть діяльності юриста, а також основні професійні якості успішного фахівця. Пояснили особливості роботи юриста в умовах сьогодення та висвітлили той обсяг відповідальності, яка покладається на плечі знавця права. Також наголосили на виваженості вибору та важливості обрати саме «свою» професію, яка принесе задоволення від виконуваної роботи.

Директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Гриценко, під час свого виступу зазначив:

«Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина в житті. Як і будь який вибір – це прийняття усвідомленого рішення при великій кількості альтернативних варіантів та необхідності враховувати різноманітні фактори. Щоб переконатися у власній готовності стати саме юристом, перш за все потрібно пізнати себе, свої здібності та нахили, а в цьому завжди допоможе профорієнтаційна платформа Державної служби зайнятості».

Презентація професії «юриста» вже традиційно проводиться в Байбузівській ЗОШ. Живе спілкування з представниками конкретних професій дає можливість майбутнім випускникам зацікавитись фахом, отримати знання про професію та в подальшому зробити правильний вибір».

Черкаської районної філії
Черкаського обласного