Делегація Черкаського району взяла участь в акції на підтримку отримання Україною Томосу про автокефалію

Люди слухають президента України Петра Порошенка під час молитовного заходу за томос для України. Київ, Софійська площа, 14 жовтня 2018 року

Історичну подію, на яку країна чекала більше ніж три століття, відзначили в день Покрови, 14 жовтня 2018 року, у Києві, на Софіївській площі. Делегація Черкаського району – діячі культури та мистецтв, громадські активісти, представники влади й місцевого самоврядування – також взяли участь в акції на підтримку отримання Україною Томосу про автокефалію. Очолив делегацію начальник управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації Сергій Коваль.

Довідково: 11 жовтня синод Вселенського патріархату у Стамбулі ухвалив рішення щодо надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Також синодом було ухвалене рішення про зняття анафеми з партріарха УПЦ КП Філарета й предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія та визнання їх канонічними.

Тепер попереду ще вибори Патріарха єдиної церкви та офіційне вручення документу про автокефалію.

Рада регіонального розвитку – 2019

Квітень 2019