Вихованець ДЮСШ “Мрія” став срібним призером Всеукраїнського турніру з кікбоксингу

Минулих вихідних, 5-7 жовтня 2018 року, у місті Черкаси відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу, присвячений пам’яті Павла Опанасовича Орла – президента Федерації кікбоксингу України «ВАКО», заслуженого тренера, який усе своє життя присвятив спорту й розвитку кікбоксингу в нашій країні.

Турнір зібрав понад 300 спортсменів з усієї України. Хлопці змагалися у різних вікових та вагових категоріях.

Черкаський район на турнірі представляли чотири вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія», відділення боксу с. Р. Поляна під керівництвом тренера-викладача Юрія Коваля.

У розділі фул-контакт  у ваговій категорії 60 кг срібним призером Всеукраїнського турніру став Денис Половинка.

08.10.2018 кікбоксинг.jpg

ДЮСШ «Мрія»

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Вересень 2019
« Сер