Спортсменка з Черкаського району в черговий раз продемонструвала чудові результати у кінному спорті

Завершився Етап Кубку України з триборства, який проходив у м. Жашків на КСК “Parade Allure”. Змагання проходили 28-30 вересня 2018 року.

Подивитися на надзвичайно красиві та видовищні змагання, повболівати за спортсменів і відпочити від робочих буднів завітали батьки та любителі цього виду спорту.

В Кубку взяла участь вихованка Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Катерина Йосипенко, яка виборола третє місце та виконала норматив кандидата у майстри спорту України з кінного спорту.

ДЮСШ «Мрія»

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер