Районні спортсмени успішно виступили у відкритому турнірі з дзюдо серед юнаків

3 жовтня 2018 року дзюдоїсти Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» приймали участь у відкритому турнірі з дзюдо серед юнаків на призи Корсунь-Шевченківської ДЮСШ. Змагання зібрали 7 команд з м. Городище, Кам’янка, Черкаси, Жашків, Корсунь-Шевченківський та команда Черкаського району.

Вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» виступили успішно та мають такі результати.

• 1 місце в своїх категоріях вибороли Едуард Мамедов, Дмитро Васько, Дмитро Загребельний, Даніїл Михайлик та Тарас Чепурний.
  • За крок до перемоги були Антон Астанін та Артем Огурцов, які вибороли срібні нагороди.
  • Призові треті місця посіли Даніїл Кондрашов, Микола Губський, Костянтин Лебеденко та Арсен Литвишко.

08.10.2018 дзюдо.jpg

ДЮСШ «Мрія»

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Лютий 2020
« Сер