Черкащина отримала чергову партію “бейбі-боксів”

Ще 462 «пакунки малюка» отримала цими вхідними область. Їх нині розподіляють за потребую в райони та міста Черкащини. Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

Першу партію таких «пакунків» Черкащина отримала у середині вересня. Тоді в область прибуло 255 «бейбі-боксів».

– Породіллі Черкащини продовжуватимуть отримувати обіцяну державою соціальну допомогу при народженні дитини – «пакунки малюка», – каже посадовець. – Ми днями отримали чергову партію «бейбі-боксів». Зараз їх розподіляємо на місця. Тож прохання до районів та міст Черкащини активніше повідомляти про потребу в «пакунках малюка», аби належним чином забезпечити породіль. Нагадаю, «бокси» для малюків матусі зможуть отримувати й безпосередньо при виписці з пологового будинку.

Вартість одного набору сягає до 5-ти тис. грн. Загалом для Черкащини з держбюджету на 4 місяці заклали 14,7 мільйона гривень на придбання «пакунків малюка». До кінця року планують роздати до 3-х тисяч пакунків.

Черкаської ОДА

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер