Майстри кульової стрільби у Черкаському районі

7 жовтня у стрілецькому тирі Черкаської гімназії №9 проводилися змагання з кульової стрільби в рамках районної спартакіади «Найспортивніше село 2018 року». У спортивному заході взяли участь стрільці-аматори 9 сіл району.

Після підведених підсумків 10-ти залікових пострілів кожного учасника, абсолютними переможцями:

• серед жінок стала Наталя Присяжна з Худяків,
  • серед чоловіків – Анатолій Яременко з Будища.

Срібні нагороди:

• серед жінок – у Марини Борисенко з Геронимівки,
  • серед чоловіків – у  Вадима Гончаренка з Будища.

Бронзовими призерами стали:

• серед жінок – Тетяна Власенко з Білозір′я,
  • серед чоловіків – Вячеслав Гавін з Руської Поляни.

У загальнокомандному заліку на І місці команда с. Будище, на ІІ місці – с. Худяки, третіми стали спортсмени із с. Геронимівка.

Серед учасників АТО золото у Валерія Чепурного, срібна нагорода у Олега Фоменка, бронзова медаль у Костянтина Підлуцького.

Церемонію нагородження проводив начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації Сергій Бовт.

Травень 2019
« Кві