Майбутнє наших дітей – в руках педагогів, у їх золотих серцях

«Учитель творить Людину.
Ці мудрі й вагомі слова ще можна
сказати тільки про матір та батька».
(В. О. Сухомлинський)

У 1994 році ЮНЕСКО проголосила 5 жовтня Всесвітнім днем учителів, святкуючи важливий крок, коли спеціальна міжурядова конференція, скликана ЮНЕСКО в Парижі, прийняла у співпраці з МОП Рекомендацію ЮНЕСКО/МОП «Про становище вчителів».

У нашій державі, окрім того, День працівників освіти святкується кожну першу неділю цього щедрого й золотого осіннього місяця, тож цьогоріч випадає на 7 жовтня.

Голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш від усього серця подякував педагогам, керівництву освітніх закладів, усім працівникам, задіяним у галузі освіти, під час урочистого заходу, проведеного в руськополянському Будинку культури у середу, 3 жовтня 2018 року під гаслом «Вчительська доля мудрістю вкрита». Очільник району побажав освітянам міцного козацького здоров’я, невичерпної наснаги, безмежного терпіння, успіхів у їх священній, благородній справі. «І нехай усе, що ви привносите дітям, уся любов та турбота, якою оточуєте своїх вихованців, повертається сторицею до вас та ваших близьких», – зазначив він.

Також свої вітання працівникам освіти виголосили голова Черкаської районної ради Олексій Собко, начальник відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Людмила Григорчук, голова профспілки закладів освіти району Людмила Рябчич та почесні гості – депутати усіх рівнів, їх помічники, сільські голови, працівники адміністрації й ради.

Найкращих представників освітньої галузі було відзначено Почесними грамотами та цінними подарунками, а для усіх гостей заходу талановитими творчими колективами й виконавцями сіл Руська Поляна та Червона Слобода було підготовлено святкову шоу-програму.

У фойє Будтнку культури одночасно діяли яскраві виставки народного мистецтва від обдарованих та креативних учнів і вчителів району.

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031