Дев’ять районних спортсменів захищали честь області на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

У Луцьку відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Більше чотирьох сотень учасників з різних куточків держави виборювали звання кращих у спринтерських дистанціях.

Змагання почалися 20 вересня та тривали 4 дні. Спортсмени були поділені на різні вікові групи, починаючи від 12 років та понад 75 років. Найстарший учасник вже перетнув межу 80-річчя.

Черкаську область на цих змаганнях представляли 33 спортсмени, 9 з яких – вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія».

Абсолютною чемпіонкою та призеркою чемпіонату України у групі Ж-14 стала Анастасія Хворостян, яка виборола дві золоті та дві срібні нагороди обійшовши 45 суперниць.

Не поступалась місцем на п’єдесталі і Дар’я Білоус. Маючи у своїй групі 40 учасників Дар’я виборола золоту та бронзову нагороду.

У 4-етапній мікстовій естафеті Роман Пащина у команді з Анастасією Хворостян, Дарією Сокур та Романом Хмельовим (КДЮСШ №1 м. Черкаси) вибороли золото.

Хочемо відмітити і найменших орієнтувальників ДЮСШ «Мрія» Анастасію В’юник та Артема Сердитого (с. Худяки), які вперше виступали на Чемпіонаті України.

В результаті завойованих очок збірна команда Черкаської області зайняла 2 місце з 33 команд серед юнаків.

ДЮСШ «Мрія»

Травень 2019