Керівництво району висловлює найглибші співчуття родині та друзям загиблого військовослужбовця Володимира Ткачова

У середу, 18 вересня 2018 року, унаслідок мінометного обстрілу в смт. Луганське Донецької області, в районі Світлодарської дуги, загинув учасник ООС, молодший сержант ЗСУ Володимир Ткачов – уродженець села Вергуни, що на Черкащині. Чоловікові було усього 48 років.
Ще один загиблий тої страшної ночі – сержант Володимир Матвієнко. Обидва військовослужбовці отримали поранення, несумісні з життям, внаслідок розриву міни калібру 120 мм.

Речниця штабу ООС, капітан Вікторія Данильчук зазначає: “з початком обстрілу вели спостереження за полем бою та вживали заходів щодо зайняття укриттів своїми побратимами. На жаль, ворожа міна обірвала їхні життя. За смілі та рішучі дії сержанта Матвієнка Володимира та молодшого сержанта Ткачова Володимира представлено до державних нагород посмертно”.

Голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, а також усі працівники адміністрації й ради схиляють голови у жалобі та висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким, друзям та односельчанам.

Відповідно до розпорядження Черкаської районної державної адміністрації, на знак скорботи за героєм, що пішов із життя, дату прощальної церемонії – 21 вересня 2018 року – у Черкаському районі оголошено Днем жалоби.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Жовтень 2019
« Сер