Громадський бюджет Білозірської ОТГ: мешканці можуть голосувати за проекти та пропонувати власні

Створення потужної школи настільного тенісу, придбання контейнерів для збирання пет-бутилок, будівництво зупинок громадського транспорту й навіть встановлення фотозони – усе це не далекі мрії жителів Білозірської ОТГ, а конструктивні пропозиції, винесені на голосування активними членами громади. Так працює Громадський бюджет, передаючи жителям право власноруч обирати, куди мають бути спрямовані кошти місцевого бюджету.

Довідково
Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя населеного пункту. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані за рахунок бюджетних коштів.

Загальний бюджет, запропонований Білозірською ОТГ на реалізацію громадських проектів, становить 150000 грн. На даний час громадою подано 5 проектів та вже зібрано у загальній кількості 87 голосів за них.

Детальніше про Громадський бюджет Білозірської ОТГ – за посиланням.

Обрати проект та проголосувати можна за посиланням.

Не будьмо байдужими до власної долі: жителів Білозірської ОТГ закликаємо активно долучатися до голосування за проекти й ділитися власними цікавими ідеями!

Жовтень 2018
« Вер