Керівництво Черкаського району тримає на постійному контролі питання ремонту автотрас загального користування місцевого значення

Сьогодні, 18 вересня 2018 року, за дорученням голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша, його заступник Петро Коренюк, а також заступник голови Черкаської районної ради Сергій Степанюк здійснили робочий виїзд для огляду стану автодоріг Черкаського району, виявлення непокошених узбіч та сміття на узбіччях.

Так, зараз, за сприяння райдержадміністрації та ТОВ “Черкаський науково-виробничий центр по біологічному захисту рослин”, зокрема – його директора Сергія Зубачова, здійснюються роботи з ямкового ремонту автотраси, яка веде до селища Оршанець.

На відрізку дороги Р-10, який знаходиться у селі Геронимівка, ТОВ “Главшляхбуд” здійснює підготовчі роботи, а на завтра планує укладання асфальтового шару.

На автотрасі Тубільці – Хрещатик закінчуються роботи з укладання карт.

Також ремонтні роботи проводяться у селах Березняки та Софіївка.

Додатково повідомляємо, що на завтра, 19 вересня, керівництвом району заплановано продовження перевірок стану автодоріг.

Лютий 2019
« Січ