Привітання голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша з Днем рятівника

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Ви – сильні й мужні, віддані та безстрашні, справжні лицарі нашого часу – надійно стоїте на сторожі життя та безпеки жителів нашого Черкаського району, з честю виконучи покладені на вас завдання. Щира вдячність вам за вірність службовому обов’язку, за постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

“Випробування боєм” наші герої-рятівники проходять повсякчас: Черкаський район досі пам’ятає і липневий буревій минулого року, і осінню пожежу на ірдинському торфяному сховищі. Ми разом працюємо й цьогоріч: зараз докладено максимальних зусиль та вжито усіх превентивних заходів, аби запобігти ще одному такому загорянню.
Інший приклад оперативної співпраці усіх служб району, райдержадміністрації, місцевого самоврядування, представників бізнесу, небайдужої громади – зимові кампанії з розчищення снігових заметів.
А скільки гасінь побутових пожеж, скільки рятувальних операцій та, врешті-решт, просто розя’яснювальної роботи проводять працівники наших рятувальних служб щодня – не злічити. Недарма їх професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей.

Тож вам, наші доблесні рятівники Черкащини, від усього серця бажаю міцного козацького здоров’я, витримки та натхнення, злагоди й благополуччя та, звісно, якомога менше тривожних викликів.

Слава нашим героям!
Україні – слава!

Із повагою

голова Черкаської районної
Анатолій Яріш

No votes yet.
Please wait...

До Нового року залишилось:

13днів 05год. 48хв. 40сек.

Грудень 2018
« Лис