На автодорозі Р-10 у селі Мошни продовжуються роботи із влаштування посилення дорожнього одягу та вирівнюючого шару асфальтобетону

Керівництво Черкаської районної державної адміністрації продовжує тримати на контролі питання ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі.

Так, за повідомленням Служби автомобільних доріг у Черкаській області, в селі Мошни на автодорозі державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800 продовжуються роботи із влаштування шару посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40, обробленої цементом, товщиною 18 см за допомогою асфальтоукладальника. Вже влаштовано 8200 кв. м шару посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40, обробленої цементом.

Також продовжуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону за допомогою асфальтоукладальника, якого влаштовано понад 8 тис. кв. м.

Також влаштовано шар посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40 на одному зупинковому майданчику та проводяться роботи із підсипання узбіччя щебенево-піщаною сумішшю. Наразі продовжуються роботи із влаштування шару ЩПС та вирівнюючого шару асфальтобетону.

По завершенню влаштування шару щебенево-піщаної суміші та вирівнюючого шару асфальтобетону, розпочнуться роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонної суміші ЩМА-20, а також роботи із підсипання та укріплення узбіч.

Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв – будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Рада регіонального розвитку – 2019

Квітень 2019