Перша родина у Черкаському районі вже отримала “бебі-бокс”!

Сьогодні, 12 вересня 2018 року, працівниками Черкаської районної державної адміністрації вже вручено перший у районі «пакунок малюка».

Як повідомляють у Черкаській обласній державній адміністрації, породіллі області почнуть отримувати дитячі набори з усім необхідним для новонароджених. Першу партію у 255 «пакунків малюка» сьогодні доставили на Черкащину, говорить директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.
Вартість одного набору сягає до 5-ти тис. грн. Загалом для Черкащини з держбюджету на 4 місяці заклали 14,7 мільйона гривень на придбання «пакунків малюка».
– Нарешті наша область має «на руках» першу партію «пакунків малюка», – говорить Руслан Чикало. – Їх насамперед отримають «вересневі» породіллі. Ті з них, хто вже виписалися з пологових, отримають належні їм «бейбі-набори» через органи соціального захисту населення. Надалі таку адресну допомогу новонародженим малюкам щомісяця до кінця року отримуватимуть до 750-800 молодих матусь при виписці з пологового будинку. Тож до кінця року плануємо роздати до 3-х тисяч пакунків.
«Бейбі-бокси» містять усе найнеобхідніше для малюків у перші місяці їхнього життя: від підгузків до одягу. Загалом – 30 найменувань. Весь комплект упакований у коробку-колиску. Крім того, має і добірку інформаційних матеріалів з догляду за дитиною.

Рада регіонального розвитку – 2019

Квітень 2019