Молодь Черкаського району запрошують вступати до лав патрульної поліції Черкаської області

Із 16 червня 2018 року вимоги до кандидатів на вакантні посади поліцейських, управлінь патрульної поліції змінено. Тепер граничний вік для участі у конкурсі змінюється з 20 – 35 років, на 20 – 40 років включно.

Вимоги до кандидата на посаду поліцейського патрульної поліції:

• громадянство України;
  • вільне володіння українською мовою;
  • вік від 20 до 40 років;
  • повна загальна середня або вища освіта;
  • наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку навчання).

Щоб подати анкету, перейдіть за посиланням.

Дізнатися більше – за посиланням.

Нагадуємо, що до лав патрульної поліції Черкаської області триває набір. Будемо раді поповнити наші ряди мотивованими, цілеспрямованими та професійними працівниками!

Приєднуйтесь до команди! Ми чекаємо на тебе!

патрульної поліції
Черкаської області

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Листопад 2019
« Сер