Десять матусь у Черкаському районі отримають “бебі-бокси” для новонароджених малюків

За період із першого вересня у Черкаському районі народилося вже аж десять чудових малюків, тож, відповідно до урядової програми “Пакет малюка” (або “бебі-бокс”), працівники Черкаської районної державної адміністрації передадуть щасливим батькам пакунки із набором речей, найнеобхідніших у перші місяці життя. Як повідомляє начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, надалі такі пакунки видаватимуться одразу в пологовому відділенні.

Питання соціального захисту населення, зокрема – підтримки материнства й батьківства, є одним із пріоритетних у роботі Черкаської районної державної адміністрації та перебуває на особистому контролі очільника району Анатолія Яріша.

Для маленьких українців держава передбачила щонайменше чотирнадцять найменувань товарів, зокрема – одяг, ковдри, підгузки, косметичні засоби (олії, присипки), довідкову літературу з питань догляду за дитиною.

Вміст пакунків для новонароджених розроблявся Міністерством соціальної політики спільно з Міністерством охорони здоров’я України, а також недержавними організаціями – представниками батьківської спільноти України та дитячим фондом ООН – ЮНІСЕФ.

Травень 2019
« Кві