“Місто професій” – можливість випробувати свій потенціал у різних професіях

Національний профорієнтаційний захід «Місто професій» відбувся 8 вересня в місті Черкаси. Подія проводиться в Україні уже вп’яте за ініціативи Міжнародного ділового журналу «Community». Це цікавий освітній досвід для дітей та їх батьків, що дозволяє сформувати правильне уявлення про суть різних професій, приміряти ролі фахівців та в майбутньому самовизначитись зі справою всього життя.

Це – імпровізоване містечко, де розташувались представники різних професій, а учасники – діти від 3 до 18 років – могли відчути себе дорослими та випробувати представлені професії на собі. На вході до містечка діти отримували паспорти, які давали їм можливість влаштуватись на роботу. За виконану роботу «працівники» отримували винагороду в місцевій «валюті» – гривниках, які потім могли обміняти на подарунки в спеціальному магазині. Організації та підприємства міста долучились до проведення заходу, завдяки чому там були представлені такі професії як кондитер, кухар, рятувальник, пожежник, кінолог, лікар, будівельник, залізничник, працівник банку та інші.

Долучились до заходу і працівники Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Дітям пропонували різноманітні конкурси, тести, анкети та можливість спробувати себе в ролі профорієнтатора. Під час заходу 237 дітей завітали на локацію Служби зайнятості.

Зі слів директора Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександра Гриценка: «Служба зайнятості вже другий рік поспіль бере участь у «Місті професій», оскільки вважає саме такий формат найбільш ефективним для пізнання дітьми світу професій».

«Місто професій» проводиться під гаслом – «щоб кожна дитина могла реалізувати свій потенціал». Захід не лише пізнавальний та цікавий для дітей різного віку, але і сприяє розумінню важливості кожної професії в суспільстві та важливості свідомого вибору майбутньої професії.

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського обласного
центру зайнятості

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Рада регіонального розвитку – 2019

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930