“Місто професій” – можливість випробувати свій потенціал у різних професіях

Національний профорієнтаційний захід «Місто професій» відбувся 8 вересня в місті Черкаси. Подія проводиться в Україні уже вп’яте за ініціативи Міжнародного ділового журналу «Community». Це цікавий освітній досвід для дітей та їх батьків, що дозволяє сформувати правильне уявлення про суть різних професій, приміряти ролі фахівців та в майбутньому самовизначитись зі справою всього життя.

Це – імпровізоване містечко, де розташувались представники різних професій, а учасники – діти від 3 до 18 років – могли відчути себе дорослими та випробувати представлені професії на собі. На вході до містечка діти отримували паспорти, які давали їм можливість влаштуватись на роботу. За виконану роботу «працівники» отримували винагороду в місцевій «валюті» – гривниках, які потім могли обміняти на подарунки в спеціальному магазині. Організації та підприємства міста долучились до проведення заходу, завдяки чому там були представлені такі професії як кондитер, кухар, рятувальник, пожежник, кінолог, лікар, будівельник, залізничник, працівник банку та інші.

Долучились до заходу і працівники Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Дітям пропонували різноманітні конкурси, тести, анкети та можливість спробувати себе в ролі профорієнтатора. Під час заходу 237 дітей завітали на локацію Служби зайнятості.

Зі слів директора Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександра Гриценка: «Служба зайнятості вже другий рік поспіль бере участь у «Місті професій», оскільки вважає саме такий формат найбільш ефективним для пізнання дітьми світу професій».

«Місто професій» проводиться під гаслом – «щоб кожна дитина могла реалізувати свій потенціал». Захід не лише пізнавальний та цікавий для дітей різного віку, але і сприяє розумінню важливості кожної професії в суспільстві та важливості свідомого вибору майбутньої професії.

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського обласного
центру зайнятості

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930