У Черкаському районі пройшов “Кубок Вільшанки” – волейбольний турнір на мальовничому березі річки

Вже стало традицією кожен рік в с. Байбузи на березі річки проводити турнір з волейболу «Кубок Вільшанки».

За кубок приїхали позмагатись команди не тільки з Черкаського району, а також і волейбольна команда с. Старосілля Городищенського району.

Після відкриття турніру зустрілися команди с. Байбузи та гості із Городищенського району. Боротьба між командами була на рівних і лише третя партія вивела господарів у фінал турніру. За таким сценарієм проходила гра між командами с. Будище та ВК «Дубовик» с. Р. Поляна. В цій грі перемогу отримала команда с. Будище.

Тож у фіналі зустрілися волейболісти з с. Байбузи та с. Будище. Не зважаючи на зливу, яка розпочалася на початку гри, спортсмени не покинули волейбольний майданчик і байбузівські волейболісти довели гру до перемоги.

В результаті ігор місця розподілились так:

• 1 місце – с. Байбузи
  • 2 місце – с. Будище
  • 3 місце – «Дубовик» с. Р. Поляна
  • 4 місце – с. Старосілля.

По завершенні турніру, завдяки старанням сільського голови Петра Лисенка, спортсмени, гості та вболівальники пригощалися козацькою кашею.

ДЮСШ «Мрія»

Травень 2019