Відкрито реєстрацію на конкурс відбору проектів в рамках ініціативи ЄС

Із вересня відкрито реєстрацію учасників з України у конкурсі відбору проектів в рамках ініціативи ЄС “Європейський корпус солідарності”.

Проект відкриває можливості для молоді проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві, повідомляє прес-служба міської ради.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.
Тривалість проектів, які як правило, реалізуються в державах-членах ЄС, – від двох до дванадцяти місяців. Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати молоді люди у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах-партнерах.
Також у конкурсі можуть взяти участь представники України.
Водночас, участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах у якості партнерів.
Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку через Європейський молодіжний портал.

Реєстрація для учасників від країн-партнерів буде відкрита з вересня 2018 року. Більш детальну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників, можна отримати за посиланням.

Міністерства соціальної
політики  України

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018