Рятувальники попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Сьогодні по усій Черкаській області утримається надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

Висока температура, відсутність опадів та необережність відпочиваючих у лісі або водіїв на трасі можуть спричинити колосальну катастрофу – лісові пожежі.

Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки  здатні позбавити від наслідків, завданих пожежею.

Тож фахівці Управління ДСНС посилюють роз’яснювальну роботу з громадянами та вкотре нагадують:

Шановні громадяни!

Служба порятунку наголошує на суворому дотриманні правил пожежної безпеки!

Перш за все, не можна розводити та залишати багаття у лісовій зоні під час пожежонебезпечного періоду!

Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин а також неконтрольоване поширення вогню!

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Управління ДСНС України
в Черкаській області