Національно-патріотичне виховання школярів у Черкаському районі

Одним із найважливіших напрямків роботи із школярами району є національно-патріотичне виховання.

Розроблено й затверджено заходи щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного  виховання дітей та молоді Черкаської області на 2016-2020 роки, популяризації державних символів України, виховання поваги до них в суспільстві.

У всіх навчальних закладах району створено куточки державної символіки, що відповідають вимогам, та куточки, присвячені вшануванню осіб, які брали участь у антитерористичній операції та революції Гідності.

Проводяться уроки мужності, виховні години, засідання круглих столів, уроки патріотизму, на які запрошуються представники військових частин, учасники Революції Гідності та бойових дій в зоні АТО з числа випускників та жителів.

Із метою національно-патріотичного виховання, глибоких переконань, відродження національних традицій і культурної спадщини українського козацького товариства та усвідомлення цілеспрямованого розвитку козацького руху серед дітей та учнівської молоді щорічно проводиться І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Команда-переможець «Мошногірські яструби» Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяла участь у ІІ (обласному) етапі гри, який проходив в м.Черкаси та посіла І місце. Із 02.07.2018 по 15.07.2018 рій Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяв участь у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2018: Наддніпрянська Січ» (с. Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області).

На базі Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із 01.09.2016 створено козацький клас (розпорядження Черкаської районної державної адміністрації від 22.09.2016 №280).

Встановлено меморіальні дошки учням-випускникам, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході країни у Тубільцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – Плохому Андрію, у Мошнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – Преснякову Максиму та Синчаку Анатолію, у Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 – Іделю Іллі.

На базі навчальних закладів району функціонує 2 музеї, які мають свідоцтва про відомчу реєстрацію музею при закладі освіти системи Міністерства освіти і науки України, музейні кімнати, музейні зали та етнографічні, краєзнавчі, літературні, військово-історичні музейні куточки. Започаткована ідея створення віртуальних музеїв на сайтах загальноосвітніх навчальних закладів. Силами волонтерських загонів поповнюються експозиції шкільних музеїв та музейних кімнат, проводиться збір інформації щодо героїзації осіб-односельчан, які відділи життя за Україну.

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930