Черкаський районний центра зайнятості – про плідний початок навчального року

Осінь – це не тільки початок нового навчального року, але й новий етап співпраці між Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості та школами Черкаського району. Так, з метою визначення спільних дій та планування профорієнтаційних заходів, а також, з метою популяризації послуг служби зайнятості  30.08.2018 року  в приміщенні будинку культури с. Леськи спеціалісти Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості взяли участь у «Конференції педагогічних працівників району».

На заході спеціалістам вдалося поспілкуватися з керівництвом та представниками кожної школи черкаського району та обговорити  створення умов для успішної профорієнтації підлітків.

Завданнями профорієнтаційної роботи є:

• ознайомлення зі світом професій;
  • вивчення інтересів, здібностей, нахилів та мотивів діяльності;
  • ознайомлення з правилами вибору професії;
  • мотивація роздумів про своє професійне майбутнє.

Фахівці служби акцентували увагу на можливості молоді пройти поглиблене он-лайн тестування з метою вибору майбутньої професії та навчального закладу на інтерактивній платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості України.

«Співпраця районної служби зайнятості та відділу освіти в подальшому дозволить ефективно реалізовувати Програму державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки», – наголосив Олександр Гриценко.

Черкаської районної філії
Черкаського обласного