Черкаський районний центра зайнятості – про плідний початок навчального року

Осінь – це не тільки початок нового навчального року, але й новий етап співпраці між Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості та школами Черкаського району. Так, з метою визначення спільних дій та планування профорієнтаційних заходів, а також, з метою популяризації послуг служби зайнятості  30.08.2018 року  в приміщенні будинку культури с. Леськи спеціалісти Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості взяли участь у «Конференції педагогічних працівників району».

На заході спеціалістам вдалося поспілкуватися з керівництвом та представниками кожної школи черкаського району та обговорити  створення умов для успішної профорієнтації підлітків.

Завданнями профорієнтаційної роботи є:

• ознайомлення зі світом професій;
  • вивчення інтересів, здібностей, нахилів та мотивів діяльності;
  • ознайомлення з правилами вибору професії;
  • мотивація роздумів про своє професійне майбутнє.

Фахівці служби акцентували увагу на можливості молоді пройти поглиблене он-лайн тестування з метою вибору майбутньої професії та навчального закладу на інтерактивній платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості України.

«Співпраця районної служби зайнятості та відділу освіти в подальшому дозволить ефективно реалізовувати Програму державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки», – наголосив Олександр Гриценко.

Черкаської районної філії
Черкаського обласного
центру зайнятості

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Червень 2020
« Сер