СМС-інформування та довідки з QR-кодом: Пенсійний фонд України запровадив нові сервіси

Пенсійний фонд України впровадив додаткові сервіси, які мають на меті спростити громадянам отримання інформації від органів Фонду. Це функція смс-інформування та можливість отримати довідку, достовірність якої підтверджується QR-кодом.

Скористатися даними сервісами можна зі свого кабінету на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Завдяки сервісу смс-інформування пенсіонери можуть отримувати відомості щодо призначення чи перерахунку їхньої пенсії. А застраховані особи кожного місяця мають змогу отримувати інформацію щодо сплати за них страхових внесків та загальний розмір свого страхового стажу.

Зі свого кабінету можна також отримати довідки про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії, не звертаючись до органів Фонду особисто. Достовірність таких довідок фахівці відповідних установ перевірятимуть через QR-код та спеціальний багатозначний номер під ним.

Про те, як налаштувати сервіс смс-інформування та замовити довідки через власний онлайн-кабінет, можна дізнатися з відеоінструкцій на офіційному веб-ресурсі Фонду у розділі Інструкції.

Будьте мобільними! Користуйтесь  новими сервісами Пенсійного Фонду України!

Липень 2019
« Чер