У Черкаській райдержадміністрації пройшло засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованої заробітної плати

Сьогодні, 29.08.2018, у Черкаській районній державній адміністрації, під головуванням начальника управління праці та соціального забезпечення Сергія Коваля, пройшло засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованої заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На розгляд Комісії було винесено питання про стан виплати заборгованої заробітної плати у трьох установах Черкаського району, а також про стан сплати єдиного соціального внеску за найманих працівників – у двох установах району.

За результатами розгляду й обговорення, до якого було залучено, зокрема, й представників відповідних установ, що мають заборгованість, Комісією було прийнято рішення про встановлення граничних строків погашення такої заборгованості, а також – стосовно одного з підприємств, яке на даний час перебуває у стані ліквідації – про вимогу надати письмовий звіт щодо проведеної роботи та подальші плани в рамках ліквідаційних процедур. Адже пріоритетним напрямком такого планування, безсумнівно, має бути погашення заборгованості перед працівниками підприємства.

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031