У Черкаській райдержадміністрації пройшло засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованої заробітної плати

Сьогодні, 29.08.2018, у Черкаській районній державній адміністрації, під головуванням начальника управління праці та соціального забезпечення Сергія Коваля, пройшло засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованої заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На розгляд Комісії було винесено питання про стан виплати заборгованої заробітної плати у трьох установах Черкаського району, а також про стан сплати єдиного соціального внеску за найманих працівників – у двох установах району.

За результатами розгляду й обговорення, до якого було залучено, зокрема, й представників відповідних установ, що мають заборгованість, Комісією було прийнято рішення про встановлення граничних строків погашення такої заборгованості, а також – стосовно одного з підприємств, яке на даний час перебуває у стані ліквідації – про вимогу надати письмовий звіт щодо проведеної роботи та подальші плани в рамках ліквідаційних процедур. Адже пріоритетним напрямком такого планування, безсумнівно, має бути погашення заборгованості перед працівниками підприємства.

Лютий 2019
« Січ