Голова райдержадміністрації та директор Центру з надання БПД підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 29 серпня 2018 року, голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш та директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Скіць підписали “Меморандум про співпрацю між Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Черкаською районною державною адміністрацією”, висловивши тим самим спільні наміри щодо подальшої співпраці у галузі забезпечення прав і свобод громадян, зокрема – шляхом участі у спільних правопросвітницьких заходах, поширення серед громади Черкаського району корисної інформації про захист прав людини і громадянина, забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги в рамках чинного законодавста.

“Цей Меморандум слід розглядати як основу для розроблення подальших заходів, спрямованих на розвиток взаємодії та співробітництва Сторін у межах повноважень, визначених Конституцією та законами України”, – йдеться у документі. Також передбачаються різноманітні форми взаємодії, зокрема – проведення з громадянами семінарів, “круглих столів”, зустрічей та інших заходів. За необхідності надаватиметься також методична допомога й проводитимуться відповідні навчання.

Меморандум було укладено строком на три роки з можливістю автоматичного продовження строку дії. Набирає чинності він з дня, наступного за днем підписання Сторонами, – 30 серпня 2018 року.

Лютий 2019
« Січ