Голова райдержадміністрації та директор Центру з надання БПД підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 29 серпня 2018 року, голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш та директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Скіць підписали “Меморандум про співпрацю між Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Черкаською районною державною адміністрацією”, висловивши тим самим спільні наміри щодо подальшої співпраці у галузі забезпечення прав і свобод громадян, зокрема – шляхом участі у спільних правопросвітницьких заходах, поширення серед громади Черкаського району корисної інформації про захист прав людини і громадянина, забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги в рамках чинного законодавста.

“Цей Меморандум слід розглядати як основу для розроблення подальших заходів, спрямованих на розвиток взаємодії та співробітництва Сторін у межах повноважень, визначених Конституцією та законами України”, – йдеться у документі. Також передбачаються різноманітні форми взаємодії, зокрема – проведення з громадянами семінарів, “круглих столів”, зустрічей та інших заходів. За необхідності надаватиметься також методична допомога й проводитимуться відповідні навчання.

Меморандум було укладено строком на три роки з можливістю автоматичного продовження строку дії. Набирає чинності він з дня, наступного за днем підписання Сторонами, – 30 серпня 2018 року.

Comments are closed.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031