“З радістю до школи”: у Черкаському районі пройшла щорічна акція для категорійних дітей

Сьогодні, 28 серпня 2018 року, у рамках щорічної благодійної акції “З радістю до школи” голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, голова Черкаської районної ради Олексій Собко, представник народного депутата України Владислава Голуба – Інна Ключка та представник народного депутата України Сергія Рудика – Оксана Ковтун, а також голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко забезпечили шкільними портфелями категорійних діток-першачків: з багатодітних, малозабезпечених родин, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей учасників антитерористичної операції.

Також для усіх гостей заходу, а насамперед – для майбутніх першокласників та їх батьків, лунала яскрава концертна програма у виконанні молодих талантів Черкаського району.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Грудень 2019
« Сер