Увага! Управління ДКСУ у Черкаському районі повідомляє

У зв’язку з закінченням 10.09.2018 перехідного періоду  функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів старі активні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів будуть закриті.

Платежі, які будуть сплачені платниками на старі рахунки з 11.09.2018 будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України:

• Рубрика “Реквізити доходних рахунків”
  • підрубрика “Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету” та “Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів”.

Управління Державної казначейської
служби України у Черкаському районі

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Червень 2020
« Сер