Анатолій Яріш привітав громаду з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

23 серпня у селі Хутори Черкаського району відбулись урочисті заходи, присвячені відзначенню одразу двох ключових свят: Дня Державного Прапора, нашого священного й переможного національного стягу, та 27-ї річниці з дня проголошення Незалежності України, золотими літерами вписаного у літопис нашого народу.

Громаду Черкаського району, а відтак і всю Україну від щирого серця привітав голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, а також голова Черкаської районної ради Олексій Собко, очільники сіл та інші почесні гості заходу. Голови райдержадміністрації та райради традиційно вручили грамоти за вагомий внесок у розвиток району, а після завершення офіційної частини на гостей чекала яскрава шоу-програма від місцевих найталановитіших виконавців та колективів. Одночасно у хутірському Будинку культури діяли тематичні виставки, локації та спеціально облаштована фотозона у етнічному стилі.

Фото:
Олександр Рибалка