Керівництво району висловлює найглибші співчуття родині та друзям померлого військовослужбовця

У вівторок, 7 серпня 2018 року, пішов із життя прапорщик Сергій Босенко – уродженець села Геронимівка, що на Черкащині. Чоловікові було усього 42 роки.

Страшне крило смерті знов відібрало одного з найкращих, найвірніших синів нашої землі, знов вкрило Черкащину тінню невимовної жалоби, залишило без батька двох діток – 20-річного сина та 11-річну донечку.

Голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, голова районної ради Олексій Собко, а також усі працівники адміністрації й ради схиляють голови у жалобі й висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким, друзям та односельчанам.

Відповідно до розпорядження Черкаської районної державної адміністрації, на знак скорботи за героєм, що пішов із життя, дату поховання – 10 серпня 2018 року – у Черкаському районі оголошено Днем жалоби.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: