Клуб шукаючих роботу активно

8 серпня 2018 року відбулося чергове засідання клубу пошуку роботи «Старт» в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості на тему: «Роль особистості у здійсненні працевлаштування». Клуб з пошуку роботи являє собою комплекс занять, що містить елементи соціально-психологічних і поведінкових тренінгів. Діяльність клубу спрямована на комплексну адаптаційну роботу з підвищення конкурентоспроможності безробітного в сучасних умовах, зокрема: посилення інформованості про потреби ринку праці, зняття психологічної напруги та набуття впевненості у власних силах, підвищення особистої ініціативи у вирішенні проблем власної зайнятості, формування позитивної мотивації до праці, навчання ефективній поведінці під час пошуку роботи та співбесіди з роботодавцем.

Цього разу в заході взяли участь 9 жінок з числа безробітних віком до 35 років. Метою заходу стала психологічна підтримка безробітних, формування позитивного та свідомого ставлення жінок до свого майбутнього, активізація мотиваційної сфери, усвідомлення особистісних ціннісних орієнтацій, адаптаційних можливостей та потреб, стимулювання до активного процесу працевлаштування та самозайнятості.

Під час тренінгу учасниці виконували різні психологічні вправи, відкрито висловлювали власну думку, спираючись на професійний та життєвий досвід, визначали свої актуальні потреби, ділилися планами на майбутнє та вчилися гармонізувати різні сфери власного життя та здобували навички групової взаємодії та неконфліктного спілкування.

Також, учасниці дізналися про можливості різних типів зайнятості людини в умовах ринкової економіки, ознайомились з соціальними послугами, які можуть одержати жінки у центрі зайнятості, умовами працевлаштування, професійного навчання та підвищення кваліфікації.

1.jpg

 

За інформацією
Черкаської районної філії
Черкаського обласного
центру зайнятості

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031